O nas

Mamy wiele do powiedzenia o oprogramowaniu. Poznaj nas!

Firma Soneta sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365. Firmę tworzą specjaliści projektujący oprogramowanie od ponad 20 lat. Spółkę założyły trzy osoby w 2002 roku: Robert Czuła, Marcin Spiechowicz i Marcin Wojas. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wiedzy eksperckiej oraz kompetentnej obsłudze, firma odniosła sukces rynkowy. Soneta posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym pracodawcą.

enova365 to oprogramowanie dla firm, tworzone przez ekspertów z dziedzin zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Stała ekipa projektowa gwarantuje doskonałą jakość i szybki rozwój funkcjonalności, a współpraca z konsultantami merytorycznymi wywodzącymi się z grona aktualnych bądź potencjalnych użytkowników aplikacji gwarantuje możliwość wychodzenia naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów. System jest doceniony przez 11 500 Klientów i jest dystrybuowany przez 230 Autoryzowanych Partnerów na terenie całej Polski.

Misja i wizja

Historia

„Najważniejsze dla nas było skonstruowanie systemu, który spełniając najwyższe normy branżowe tj. bezpieczeństwo biznesowe, stabilność producenta oraz szybką reakcję na zmiany w przepisach - jednocześnie będzie zawierał w sobie potencjał rozwojowy i ułatwiał codzienną pracę przedsiębiorcom".

Robert Czuła – prezes zarządu Soneta sp. z o.o.

Zarząd

Robert Czuła, prezes zarządu

Absolwent i asystent Politechniki Krakowskiej. Współautor programów kadrowo-płacowych. Hobby: krótkie podróże rowerowe (po płaskim i w dół:) oraz piłka nożna w wersji rodzinnej.

Marcin Wojas, dyrektor R&D

Jest współtwórcą programów kadrowo-płacowych i handlowych. Obecnie pracuje nad rozwojem technologicznym enova365  Hobby: jazda na rowerze, muzyka, narciarstwo biegowe.

Marcin Spiechowicz, z-ca R&D

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej. Doświadczenia zawodowe od 1993 r., współtwórca programów kadrowo-płacowych. Hobby: narciarstwo zjazdowe, żeglarstwo.

Zaangażowanie społeczne

Partner Stowarzyszenia Wiosna

Soneta Sp. z o.o. została partnerem Stowarzyszenia WIOSNA, które wciąż zaskakuje kolejnymi ciekawymi inicjatywami na rzecz potrzebujących. Wspieramy AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. Celem kampanii jest pomoc dzieciom w nauce i budowanie ich poczucia własnej wartości. Oprócz przekazania oprogramowania enova365, ułatwiającego pracę Stowarzyszenia, zaangażowaliśmy do pomocy pracowników oraz sieć partnerską.

Wsparcie Fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej

Fundacja Mimo Wszystko jest organizacją pożytku publicznego. We wrześniu 2003 r. założyła ją Anna Dymna, która funkcję prezesa pełni społecznie. "Ideą przyświecającą naszej codziennej pracy jest wyrównywanie szans pomiędzy ludźmi niepełno- i pełnosprawnymi, a co za tym idzie – usuwanie barier mentalnych, które oddzielają ich dwa pozornie odrębne światy" – deklaruje aktorka.

Oprogramowanie dla TAK

Toruńska Agenda Kulturalna to instytucja kultury, której kompetencje mają uczynić z niej miejską jednostkę wyspecjalizowaną w takich zadaniach, jak organizacja i współorganizacja miejskich wydarzeń kulturalnych, np. Międzynarodowego Festiwalu Światła "Skyway", który w spektakularny sposób łączy sztukę światła, tematykę astronomiczną i nowoczesne technologie projekcji obrazu. TAK pracuje na oprogramowaniu enova365.

 
 

www.enova.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Twoim urządzeniu. Dowiedz się więcej >